U nas dostaniesz aż 5 lat gwarancji na wybrane sprzęty AGD!

Szybki czas realizacji od 6 do 8 tygodni!

Żadna firma meblarska nie zgodziła się na wykonanie autorskiego pomysłu? Wiele razy słyszałeś, że „tego się nie da zrobić”? Nasza firma uwielbia wyzwania dlatego często podejmujemy się nietypowych zleceń. Zadzwoń lub napisz do nas i powiedz nam o swoim pomyśle! Poniżej są przykłady naszych realizacji.

Zabudowy kaloryferów

Standardowe zabudowania kaloryferów są nudne. Wystarczy trochę wyobraźni by ze zwykłego elementu zrobić dzieło sztuki. Dzięki najnowocześniejszym centrom obróbczym możemy frezować prawie dowolne kształty i napisy.

Łóżka dziecięce

Każde dziecko marzy o swoim domku na drzewie. Czasem zbyt trudne w realizacji, prawda? Dlaczego jednak mamy rezygnować ze spełnienia marzeń naszych pociech. Łóżko piętrowe w naszym wykonaniu również zaspokoi pragnienia najmłodszych. Idealnie nadaje się do pokoju dziecięcego. Dzięki szafkom i półkom w dolnej części oszczędza sporo miejsca, a zjeżdżalnia zamontowana z boku dodaje łóżku bajkowego klimatu. Jeśli masz podobne pomysły i zajmujesz się dekoracją wnętrz to napisz do nas! Chętnie nawiążemy współpracę z architektami.

Meble dziecięce

Meble dla dziecka nie mogą być zwykłe. Niech Twoje dziecko czuje się jak w krainie zabaw i bajek. Z tą myślą stworzyliśmy meble, które wyglądają jakby zostały złożone z klocków.

Inne meble

W naszym portfolio są także nietypowe zabudowy strychów czy zdobione ścianki działowe. To tylko przykłady naszych realizacji. Z chęcią podejmiemy się kolejnych innowacyjnych projektów. Jeśli podoba Ci się któraś z naszych propozycji to napisz do nas!

Strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich użycie.

Czytaj więcej Akceptuję