Prawdrew – umeblujemy Twój świat

bo Twoje potrzeby liczą się dla nas najbardziej!

Nasza firma Prawdrew dzieli się z Tobą swoim 25 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Przez ten czas rozwijaliśmy się każdego dnia tak by rozszerzać swoje produkty i oferować jak najlepszą jakość. Wykonamy dla Ciebie meble na wymiar: kuchenne, łazienkowe, biurowe, sklepowe, do salonu, sypialni, szafy przesuwne, zabudowy i wiele innych. Sprawdź także naszą ofertę specjalną gdzie oferujemy nieszablonowe rozwiązania. Lubimy wyzwania. Podejmiemy się nietypowych zleceń.

Zlecenia wykonujemy kompleksowo tak byś nie musiał się o nic martwić. Doradzamy, projektujemy, robimy, a następnie przywozimy i montujemy meble u naszego klienta. W zależności od wielkości i stopnia skomplikowania meble są gotowe w terminie do 6 tygodni. Odwiedź nas w naszym biurze na ulicy Narutowicza 8a w Wieliczce i dowiedz się więcej!

Dajemy 2 lata gwarancji na nasze meble

Sprawdź co jeszcze możemy Ci zaoferować!

Gwarantujemy najlepszą jakość. W produkcji naszych mebli na wymiar wykorzystujemy różne materiały tj. płyty MDF (lakierowane, foliowane, patynowane), fronty drewniane, fronty gięte, forniry, płyty laminowane, wiórowe, a także kamienie naturalne i sztuczne (blaty Corian). Mamy sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy już ponad dekadę. W naszych meblach korzystamy z akcesoriów (zawiasy, prowadnice, uchwyty i inne) tylko od zaufanych firm. Nasze meble wykonujemy z najwyższą starannością przy użyciu m.in. specjalistycznych frezarek CNC. Zobacz jak wygląda nasz proces produkcji frontów meblowych:

Strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich użycie.

Czytaj więcej Akceptuję